O mnie

O mnieNazywam się Bartek Dybowski i od 2006 roku jestem programistą – zajmuję się głównie projektami związanymi z technologią Microsoft.NET. Przez pierwsze lata mojej „kariery”, ze względu na potrzeby firmy w której wówczas pracowałem, tworzyłem głównie aplikacje desktopowe, jadnak zawsze ciągneło mnie w stronę rozwiązań webowych. Od maja 2012 zmieniłem pracodawcę, a ze względu na to, że w nowej firmie, większość projektów realizowana jest w technologiach ASP.NET i ASP.NET MVC – mogę teraz rozwijać się w kierunku, który najbardziej mi odpowiada.

W miarę jak poznawałem technologie i frameworki takie jak knockout czy orchard, poczułem potrzebę dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi – stąd pomysł na stworzenie tego bloga. Mam nadzieję, że pozwoli on na wymianę doświadczeń między ludźmi, których pasją jest programowanie i będzie kolejnym sposobem na poszerzenie wiedzy.

Aktualnie pracuję jako front-end developer w firmie Scalac.

Najbliższy czas planuję poświęcić na zdobycie certyfikatu Microsoft: MCSD Web Applications – na blogu postaram się zdać relację z przygotowań i z samych egzaminów.

Prywatnie mieszkam we Wrocławiu, dużo czasu staram się poświęcać na sport –  to najlepszy sposób na oczyszczenie umysłu i odreagowanie stresu związanego z pracą.