Read Your Feed – czytnik RSS

read-your-feed

Read Your Feed jest czytnikiem RSS mojego autorstwa. Zachęcam do jego przetestowania pod adresem http://read-your-feed.com/.

Cel jaki mi przyświecał przy pracy nad nim to stworzenie prostego czytnika dostępnego on-line, który umożliwiałby w prosty sposób dodawanie własnych źródeł oraz przeglądanie treści bez zbędnych dodatków i „przeszkadzajek”. Pomysł jego stworzenia pojawił się oczywiście w momencie gdy google postanowiło zamknąć swój czytnik, którego do tej pory używałem. Najpierw przetestowałem kilka dostępnych już na rynku rozwiązań (na przykład Feedly), jednak żadne z nich nie przypadło mi do gustu – stąd decyzja by stworzyć coś swojego i przy okazji trochę się nauczyć.

Właśnie aspekt edukacyjny był tutaj kluczowy bo już jakiegoś czasu chciałem bliżej zapoznać się z frameworkiem angularjs uznałem więc, że połączę przyjemne z pożytecznym…

Sama aplikacja wciąż jest w fazie beta, stąd należy spodziewać się, że może zawierać błędy oraz nie wszystkich źródła będą wczytywać się prawidłowo, dla chętnych którzy znajdą „babola” i chcą mi to zgłosić, zapraszam do kontaktu poprzez adres email: contact@read-your-feed.com.

Wszelkie pytania proszę również kierować na podany powyżej adres. Zapraszam do korzystania z aplikacji – jeśli choć jednej osobie się to spodoba będę bardzo zadowolony 😉