Współpraca

Uważam, że najlepszą formą współpracy i reklamy na blogu są wpisy wyrażające opinie o produkcie czy usłudze, ponieważ czytelnicy po to właśnie czytają blogi – dla opinii autora. Dlatego też nie akcepuję współpracy poprzez zamieszcznie reklam displayowych, a jedyną opcją są różnego rodzaju testy i recenzje. Tego rodzaju reklama ma większe szanse wywołać pozytywny efekt w postaci zakupu produktu ponieważ, potrafi wywołać dyskusję (komentarze pod wpisem), a także może spowodować samoczynne propagowanie produktu przez czytelników bloga (udostępnianie wpisu w mediach społecznościowych).

Dla porządku, poniżej akceptowalne przeze mnie formy współpracy:

  • Testy/Recenzje
  • Konkursy
  • Patronat
  • Ewentualnie banner

Jeśli uważasz, że powyższe opcje nie sa dla Ciebie interesujące, napisz mimo to – być może wspólnie wymyślimy jakąś inną formę współpracy. Uwaga! Nie uznaję reklamy w zamian za produkty – za każdą formę współpracy oczekiwałbym odpowiedniego wynagrodzenia.

Jeśli chodzi o zasięg bloga, w styczniu miało miejsce znacznie zwiększenie liczby odwiedzających, które utrzymuje się do tej pory. Poniżej screen z narzędzia analitycznego google za miesiąć styczeń 2015:

Statystyki - styczeń 2015

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną przez formularz kontaktowy.